Güneşli Bir Cumartesi

Nisan 2009

Hava serin de olsa güneşin ısıttığı bir haftasonu başladı Alba Adriatica’da bugün. Ben de fırsat bu fırsat deyip çoluğu çocuğu topladığım gibi açık havaya attım kendimi; bu arada çoluk çocuk dediğim eşim, bezelyem,Gilda,  yeğenimiz,  arkadaşımız Sandro ve onun köpeği Gaetano . Meşhur çamlığımızda yenen dondurmalardan sonra-Gilda ve Gaetano da dahil- koşturduk, oynadık, çiçek topladık, kısacası az biraz kurtlarımızı döktük.

Advertisements

2 Comments

  1. önce şifalar diliyorum geçmiş olsun yazılarını okudum hayata bakış açınız bi örnek teşkil ediyor tebrik ederim ama kızım ve ben bu kadar umutlu bakamadığımız için biraz utandım kızım 23 yaşında 2008 nisan ayında cerrah paşada kemoterapi almaya başladı ama hastalık nüks etti yıkıldı moral umut sıfır maddi gücümüz yetersiz belki bu etkiliyor olabilir kardeşinden donör tuttu cerrah paşada merkez kapalı ilik nakli olması için gönderecekleri yeri bekliyoruz zorlu bir yol olduğunu anlatıyolar ama sizin yazılarınız bana moral oldu acı çekiyorum çaresizim şaşkınım ne yapacağımı bilmiyorum inşallah her şey geçer tüm şifa bekleyenler siz ve kızım da sağlınıza kavuşursunuz kızımın da agrasif hoçkin lenfoma tedaviler karşılıksız kaldı bilmiyorum ama yinede çabalıyoruz bu imkanlarla ne kadara kadar olursa Allah büyük sağlık moral dolu günler dilerim

  2. Selma Hanım, bu notunuzu yeni gördüm, diğerine cevap yazdım. Tekrar ediyorum asla moralinizi bozmayın, kızınız daha çok genç, dayanma gücü benden çok çok daha fazla. sadece çok çok sabır gerekiyor. Maalesef bu hastalıkla savaş uzunca bir zaman istiyor. Nüksler filan sizi hiç korkutmasın. Ben belki 12 , 13 nüks yaşadım.. herseferinde atlatabildim. Şimdi iyisin deseler bile hala gelecekte biyopsi sonuçlarında bir terslik çıkarsa diye kendimi hazırlıyorum. Sabır Selma hanım, Umarım en yakın zamanda kızınız ve tüm hastalar sağlıklarına kavuşurlar. Sevgiler..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: