Kim?

sehnaz

sehnaz

Üçbeş satırla insanların kendilerini tanıtmalarının mümkün olacağını düşünmüyorum. Bu yüzden “hadi ben de bir blog açayım” diye düşünüp bu sayfalara yazmaya başlarken kendimi nasıl tanıtırım diye bir kaygı taşımıyorum. Hoşuma giden herşeyi barındıracak bir yer olacak burası. Hani bazısı günlük tutar, bazısı gazetelerden dergilerden ilginç bulduğu yazıları keser ve saklar, ben de burada olabildiğince özgür, bana değişik duygular yaşatan herşeyi yazmayı, yayınlamayı planlıyorum. Yazabildiğim sürece düşüncelerini paylaşmak isteyen herkese de açık olacak bu sayfalar.. Herkese sağlıklı günler..

Advertisements

5 Comments

 1. aysu

  merhaba,siteniz güncelmi bilmiyorum ama okuduklarım kadarıyla çok duygusal ve içten bir insansınız..allah yar ve yardımcınız olsun şifalar versin inşş..ben konyadan yazıyorum çiçekleriniz kadar renkli bir hayat diliyorum…

  • Teşekkür ederim 🙂

 2. ulku

  merhaba çok geçmiş olsun. türkiyeden ankara dan sevgiler size. Kardeşimin rahatsızlığı ile ilgili bakarken gördüm blogu okudum. bizimde kemoterapi nin yetersiz kaldığı lenfoma ile mücadelemiz başlıyor. yazınız benim için kaynakça gibi oldu nelerle karşılaşabiliriz. bilmiyorz çünkü allah herkese şifa versin inşallah. bende bilmediğimiz bu lenfoma denizinde boğumlmak tan korkuyorum.

 3. bay sevmen

  ne siz beni neden bensizi tanıyorum. (yazdıklarınız dışında). blogunuza tesadüfler neticesinde ulaştım. size ve tüm sevdiklerinize sağlıklı, mutlu huzurlu ve yaşam sevinci dolu bir yıl, yıllar diliyorum.

  • Çok teşekkür ederim 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: